Kurumsal

 

  "Sağlıklı Gıdanız İçin"  Erzincan Mandıra sloganıyla 1977 yılında Ankara'da başlayan hizmet yolculuğumuz günümüz standartlarına uygun kalite,hijyen ve hizmet prensibinden ayrılmadan devam etmektedir.

    Ürün gamımızı her geçen gün artırarak yöresel ve doğal ürünleri sofranıza sunmaktan mutluluk duymaktayız.

   Kahvaltılık ürünleriyle büyük beğeni toplayan firmamız diğer ürün çeşitlerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda her zaman olduğu gibi leziz,taze ve hijyenik şartlarda üretilen ürünleri sunmaya devam etmektedir.


   

   Anadolunun doğal ve yöresel ürünlerini, kendine özgü tad ve lezzetiyle, değerine yakışan sunumuyla müşterilerimize ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

   Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla kaliteli, sağlıklı ürünleri, güleryüzlü hizmet politikasıyla, temiz ve hijyenik mağazalarımızda süreklilik sağlayarak ulaştırmayı hedefliyoruz..
-1994'de    Kızılay                           

-1997'de    Tunalı Hilmi Cad.    

-2001'de    Yıldız                             

-2002'de    Bahçelievler               

-2006'da    Ümitköy                       

-2007'de    Çukurambar           

-2011'de    Beysukent                     

şubelerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Geliştikçe değişen mağazalarımızda Kahvaltılık ürünlerin yanı sıra Et-Tavuk, Meyve- Sebze, Organik ürünler,Light ürünler, Yöresel ürünler ve mutfağınızın ihtiyacı olan birçok ürünle lezzet şölenini yaşatmaya çalışıyoruz.

Firmamız Ocak 2012 itibariyle Ankarada 7 farklı noktada 100 personeli ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

"Sağlıklı Gıdanız İçin" Erzincan Mandıra sloganına bağlı kalarak kaliteyi ve hizmeti ön planda tutarak sofralarınıza hizmet etmeye devam edeceğiz...